Nabízíme širokou škálu barev a nátěrů pro průmyslové použití, včetně práškových barev a barev na kov, dřevo, minerální a plastové povrchy.

Nabízíme široký sortiment antikorozních barev od tradičních alkydových nátěrů až po vysoce moderní polyuretanové barvy. Všechny nátěrové systémy Teknos odpovídají mezinárodním normám (např. ISO 12944).

Rodina produktů INFRALIT zahrnuje práškové barvy na bázi polyesteru, epoxidového polyesteru, epoxidu, polyuretanových a akrylátových systémů, které nabízejí vynikající kombinaci estetiky a trvanlivosti.

Pro zkvalitnění a zvýšení bezpečnosti silničního provozu nabízíme různé silniční barvy. Dodáváme i barvy na základě specielních požadavků TEKNOROAD 3050 a TEKNOROAD 3057.

Náš sortiment se vztahuje i na lokální značení dopravního provozu. Bezpečnosti, funkčnosti i estetičnosti lze dosáhnout různým značením, obrazci a odstíny. Nabízíme rozpouštědlový TEKNOROAD 250 a vodou ředitelný TEKNOROAD 3020.

TEKNOPARK 3085 je barva na dopravní značení parkovacích domů. Je rychle schnoucí, vodou ředitelná, polomatná barva specielně vyvinutá na nátěr betonových povrchů. Je odolná vůči UV-záření a povětrnostním vlivům. Dobře se udržuje a je odolná vůči abrazi.

Vysoká odbornost ve výrobě nátěrových hmot na betonové povrchy patří k silným stránkám firmy Teknos již celá desetiletí. Nejnovějším artiklem je kompletní sada výrobků TEKNOFLOOR.

Prioritami při vývoji nátěrů jsou hospodárnost, nízké emise těkavých organických látek, rychlé zasychání, vysoká odolnost a estetický povrch. Teknos je jedním zmála dodavatelů barev, kteří mohou nabídnout barvy vodou ředitelné, s nízkým obsahem rozpouštědla nebo úplně bez rozpouštědla pro všechna průmyslová použití.